bed beer bicycle bus capacity cards celebrations clock comp conference dog exchange family facebook globe history jam lift logo-16 logo-19 microphone parking phone reception restaurant smoking tram walk weddingswifi
+
×

Malostranský palác

Palác se nachází v samém srdci Malé Strany. Je úžasným místem, kde si podává současnost ruku s tradicí. Nádherné původní barokní varhany dokážou to, co žádné jiné. Zvuk, který vydávají, vychází z čela hlavního sálu a ozdobí ať již koncert, oslavu nebo jako doprovodný program galavečeře. Zároveň tento překrásný nástroj slouží jako jedinečná dekorace. Celý pozdně barokní sál refektáře paláce je uzpůsoben k pořádání nejrůznějších akcí, zvláště by zde vynikla nádherná svatba. Je perfektně vybavený vší potřebnou technikou a tím se stává dokonalým multifunkčním prostorem.

K dispozici jsou 2 sály. Mimo refektáře s kapacitou 150 osob pro gala, lze využít vedlejší jednací sál pro menší konference nebo zasedání. Součástí prostorů je salonek a foyer.

Zkrátka vás zde čeká skvělá akce, která dostává v Malostranském paláci luxusní tvář a spokojenost je vždy samozřejmostí. IN CATERING vám obojí zabezpečí.

  • slidebg1
  • slidebg1
Incatering Group